Růžový dětský pokoj pro malou princeznu plný hvězd

Většina holčiček má ráda růžovou a proto si ji přejí do svého pokojíčku. Zde je holčička ještě natolik malinká, že růžovou vybrala maminka. Když zasvítí do pokoje sluníčko, barva se mírně leskne. Velmi oblíbená je poslední dobou výzdoba hvězdičkami. Nejinak tomu bylo i v tomto případě.

Růžová, šedá, bílá, zlatá a dřevo – krásná kombinace

Slýchám dost často, že růžovošedý pokojík s bílým a části zdí je studený a nudný. Ano, pokud je k tomu bílý nábytek a šedý celoplošný koberec tak ano, může to působit studeně. Zde v tomto pokojíku o rozměrech 3×4,5m však studené odstíny výmalby, nábytku a samolepících hvězdiček krásně doplnil dřevěný dekor podlahy spolu s kusovým kobercem z Ikea a zlaté doplňky.

Nábytek Ikea a Klups

Malá osmiměsíční holčička toho zatím moc nepotřebuje. Základem je komoda na oblečení, zde Princess od Klups a úložný prostor na hračky. Maminka zvolila velmi oblíbený regál Ikea Kallax. Do něj pak umístila boxy na hračky z H&M a Jysk. Postýlka zde není zatím třeba, malá spinká s rodiči.

Pro batole nechat volně na policích pár hraček

Mamince bych doporučila nechat pár poliček v regálu volných a uložit tam několik hraček, které bude čas od času obměňovat. Malá princezna si tak bude moci vzít si hračku, hrát si s ní a rozvíjet tak své schopnosti a vědomosti.

Baldachýn a hrací či odpočinková zóna

V mnoha pokojích pro batolata mi chybí, hrací či odpočinkový koutek na zemi. Zde je to velmi hezky vyřešeno. Jen je potřeba se ujistit, zda je baldachýn od Vally.cz dobře zajištěn aby ho princezna nemohla strhnout.

Balón, Rámečky a hvězdičky na zeď pro zútulnění

Aby pokojík nepůsobil prázdně, maminka ozdobila zeď našimi hvězdičkami. Na zdech můžete vidět hvězdičky velikosti 5, 10 a 20cm. Nechybí ani Jméno holčičky a údaje o narození vyříznuté do hvězdiček. Zde je použitá menší varianta setu.

Nechybí ani rámečky různých tvarů a velikostí a ze stropu visí balón od Jany Sorfové. Komodu zdobí oblíbený zajíček, kterého maminka koupila na Effiki.cz.

Evička má opravdu krásný pokojíček a věřím, že si v něm brzy bude ráda hrát.

13 thoughts on “Růžový dětský pokoj pro malou princeznu plný hvězd”

  1. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik a jaké velikosti jsou hvězdičky v tomto pokojíčku. Děkuji za odpověď. Tauchmmanová

    1. Dobrý den Michaelo, odstín se pokusím zjistit od majitelky pokojíku. Tedy spíše od její maminky :-). Lenka z Pieris design

    1. Dobrý den Iveto, jak je uvedeno v článku boxy jsou z HM nebo Jisk :-). Lenka Kadlíkovaá Pieris design

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..