Postel jako domeček – Housebed

Hned po teepee a podobných schovávačkách asi nejoblíbenější kus nábytku pro dnešní děti. To je postel domeček. Přišla k nám nejspíše společně s moderním skandinávským designem.

Na zem ano či ne? Pouze s pořádným roštem

Tato postel se zajisté zalíbí rodičům živých dítek, která jsou schopna v noci spadnout z postele. Tady se maximálně svalí z matrace.  Matrace ale potřebuje dýchat, takže nikdy nedávejte matraci přímo na zem nebo plnou desku. Vždy použijte rošt.

postel domeček
zdroj OLX.pl
postel domeček
Pokojík naší zákaznice se samolepkami zvířátek našich zvířátek
Postel domeček
Další fotka zákaznice. Tentokrát postýlka s lůžkem na zemi a samolepkou očiček.

Zvýšení je praktičtější pro úklid

Tyto postele lze jednoduše vyrobit tak, že lůžko může být i v klasické výšce jako jsme zvyklí. Pro menší padající dětičky můžeme použít dřevěný plůtek jako zábranu. Tomuto pokojíku ale chybí barvičky 🙁

zdroj: lilihalodecoration.blogspot.cz
Další pokojík naší zákaznice. tentokrát od nás koupila folii na magnetky, kterou polepila písmenka
postel domeček
Tahle postýlka je opravdu vytuněná. Je vyrobená na míru aby přesně pasovala do prostoru. Všimněte si, že je na rozdíl od většiny těchto postelí zvýšená s velkým úložným prostorem. z jedné strany je plná bočnice až ke stropu a na ní naše úžasná tabulová folie, která se nepoškrábe a dá se na ní psát i tekutou křídou. Více o tomto pokojíku v našem speciálním článku.

Tyto postele jsou již dostupné v obchodech. Zvládne ji ale i šikovný tatínek nebo místní truhlář

Domečky na spaní se na českém trhu vyskytují zejména v designových obchodech specializujících se na dětský skandinávský design. Podle toho vypadají i ceny. Jsou však i vyjímky, kde ji nabízí přímo truhláři a nábytkářské firmy. Stačí googlit.

Pokud máte šikovného tatínka, výroba není složitá. Pokud si na to netroufnete, můžete zajít za místním truhlářem většinou to u nich vyjde levněji než v obchodech a můžete si ji vyšperkovat podle Vašich představ.

Pokojík pak můžete doplnit Našimi samolepkami s oblíbenými jednoduchými skandinávskými motivy. Na výběr je mnoho barev, nejen černá :-):


    

SPOUSTU DALŠÍ INSPIRACE NAJDETE NA NAŠEM PINTERESTOVÉM ŮČTU.

zdroj úvodní fotky: instome_store

One thought on “Postel jako domeček – Housebed”

  1. Luxusní! Ty pokojíčky se mi moc líbí. S manželkou teď zařizujeme pokoj naší čtyřleté dceři a s postelí jsme měli největší problém. Na různých fórech jsem četl, že by si děti měly postel vybírat samy, aby se jim v ní lépe spalo. Posadili jsme dceru k počítači a ukazovali obrázky postelí, nakonec jsme narazili na tento příspěvek a bylo jasno, chtěla domečkovou postel. Já jsem se toho trochu bál, ale nakonec jsem rád, že jsme ji koupili. Manželka koupila postel na https://www.aminabytek.cz/detske-postele-domecek a dcera si ji nemůže vynachválit. Děkujeme za inspiraci a přejeme hodně zdraví!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..