Jarní inspirace aneb jarní dekorace moderně

Jednoduše, moderně a bez kýče. I tak se dají vyrobit krásné jarní a velikonoční dekorace. Stačí vyrazit do přírody na vrbové proutí, větvičky kočiček, břízy, zlatého deště či mech. Vyfouknout pár vajíček a na okna samolepky nebo girlandy z různých materiálů (filc, papír, dřevo), Od dětí si půjčit nějaký ten štětec a barvičky. Inspirací Vám mohou být následující řádky.

DIY dekorace s ptáčky

Ptáčci  patří mezi hlavní symboly jara, takže inspirace na toto téma nesmí chybět. Zde je jen malinká ukázka toho co se dá vykouzlit pomocí oby´čejných větviček a kamínků nebo papírové šablony či vykrajovátka. Zdroj: Pinterest.

 

Výzdoba oken není jen o truhlících

Jarní výzdoba oken není jen o truhlících, ale třeba o girlandě s velikonočními motivy či jarních samolepkách na okno. Girlandy lze vyrobit z různých materiálů například z tvrdého papíru, překližky či filcu. Stačí jen vystřihnout požadovaný tvar a upevnit na provázek, rybářský vlasec či mašli pár šablonek najdete na jarní nástěnce na našem pinterestovém účtu. Okno lze vyzdobit i vyfouklými vajíčky.

Jarní samolepky na okno Pieris.cz

 

Věnce z proutí

Základem může být několik vrbových větví, vajíčka, Jutová nebo klasická mašle, vajíčka, Písmeno kterým začíná jméno Vaší rodiny. Moderní sjou teď asymetrické věnce s odkrytou větší částí základu. Tak jak vidíte na obrázku. Další najdete na naší jarní nástěnce na Pinterestu.

 

 

 

Dětské jarní tvoření

A zde je něco málo pro děti :-). Ptáček z klasické harmoniky, očiček a kousku papíru ve tvaru křídla. Papírová zvířátka s koledou pro koledníky a ovečka z papíru a chomáčů umělého dutého vlákna, vaty nebo podoných materiálů.

 

 

 

 

Spoustu další inspirace najdete na jarní nástěnce na našem Pinterestovém ůčtu.

Na úvodní fotce můžete vidět hluboký tác long od BDK glass a Hand made háčkovaná zvířátka dle mého vlastního návrhu.

 

Zdroj fotografií: Pinterest.com a Pieris.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..