Z čeho vyrábíme samolepky na stěnu

Materiál, ze kterého vyrábíme naše samolepky je speciálně určen pro lepení na stěny. Při jeho výrobě je počítáno s tím, že musí jednak dobře držet, ale přitom musí jít bezpečně ze stěny sundat.

Při troše šikovnosti a dodržení postupu při nalepování a sundávání se Vám může podařit  samolepku sundat takovým způsobem, že je možné jí bez poškození znovu na stěnu nalepit. Záleží ale na její velikosti a motivu.

Používáme PVC Folii Oracal 638 Wall art
Základní technické informace:
Síla fólie: 80 µm
Lepidlo: polyakrylové, snadno snímatelné
Nehořlavá dle normy DIN EN 13501-1

Samolepka by neměla být v blízkosti přímého zdroje tepla a ve vlhkém prostředí. Pokud plánujete samolepky do těchto prostor, upozorněte nás na to. Pokusíme se je vyrobit z takových materiálů, které vlivům tohoto prostředí odolají.

Podrobnější informace o materiálu můžete najít přímo u výrobce v technickém a bezpečnostním listě.

Dekorativní samolepky vyrábíme sami na základě Vaší objednávky. Vybírat můžete například moderní abstraktní či dětské nordic samolepky. Díky vlastní výrobě jsme v případě Vašeho zájmu schopni nabízené samolepky dle požadavku libovolně upravit a vyrobit je například v jiné velikosti nebo barvě. Můžeme Vám také vyrobit samolepku přímo na zakázku podle Vašich podkladů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..