Z čeho vyrábíme samolepky na stěnu

Materiál, ze kterého vyrábíme naše samolepky je speciálně určen pro lepení na stěny. Při jeho výrobě je počítáno s tím, že musí jednak dobře držet, ale přitom musí jít bezpečně ze stěny sundat.

Používáme PVC Folii Oracal 638 Wall art
Základní technické informace:
Síla fólie: 80 µm
Lepidlo: polyakrylové, snadno snímatelné
Nehořlavá dle normy DIN EN 13501-1, chromate free

Podrobnější informace o materiálu můžete najít přímo u výrobce v technickém a bezpečnostním listě.

Dá se samolepka použít znovu?

Při troše šikovnosti a dodržení postupu při nalepování a sundávání se Vám může podařit  samolepku sundat takovým způsobem, že je možné jí bez poškození znovu na stěnu nalepit. Záleží ale na její velikosti, tvaru motivu a podkladu – zdi.

Samolepka by neměla být v blízkosti přímého zdroje tepla a ve vlhkém prostředí. Pokud plánujete samolepky do těchto prostor, upozorněte nás na to. Pokusíme se je vyrobit z takových materiálů, které vlivům tohoto prostředí odolají.

Mám hrubou nebo omyvatelnou zeď

Dobře Vám bude držet na hladké stěně a jiných hladkých površích jako je sklo či lamino. Na hrubší stěnu je možné samolepku nalepit, ale je třeba ji důkladně uhladit ideálně chlupatým míčkem – například tenisovým, který zajistí přilnutí i v nerovnostech.

Pokud máte vymalováno omyvatelnou barvou, nebo velmi sytou barvou, doporučujeme nejdříve vyzkoušet, jak Vám folie bude držet pomocí vzorku. Více o lepení samolepek najdete zde.

Samolepka jako precizní malba

Tento materiál v kombinací s technologií výroby, kterou využíváme nám umožní vyrábět samolepky, které krásně přilnou ke zdi, vypadají tak jako precizní malba. To co je na grafice bílé, bude v barvě zdi na kterou samolepku nalepíte. Samolepky vyrábíme tak, že se nejdříve do folie vyřízne motiv a přebytečná folie okolo a uvnitř motivu se odstraní – vyseparuje. Více o výrobě najdete zde.

Dekorativní samolepky vyrábíme sami na základě Vaší objednávky. Vybírat můžete například moderní abstraktní či dětské nordic samolepky. Díky vlastní výrobě jsme v případě Vašeho zájmu schopni nabízené samolepky dle požadavku libovolně upravit a vyrobit je například v jiné velikosti nebo barvě. Můžeme Vám také vyrobit samolepku přímo na zakázku podle Vašich podkladů.

Naše nejlepší kousky

One thought on “Z čeho vyrábíme samolepky na stěnu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..