Dětský pokoj pro malého sportovce

Žlutý dětský pokoj pro malého sportovce

Pojďte nakouknout do dětského pokojíku pro malého divocha, kde nechybí patrová domečková postel, hromada na míru dělaného úložného prostoru, stůl s rostoucí židlí a hlavně žebřiny a lezecká stěna. Vše v režii slovenského studia Ynterier.

Moderní kombinace dřeva, bílé žluté a černé

Celý pokojík je laděn do moderní kombinace bílé a dřeva. Doplněné o žlutou a černou na doplňcích a textilu. Celý pokoj osvětluje veliké francouzské okno.

Nabídka našeho eshopu

samolepky trojúhelníky

Zobrazit podrobnosti

Klučinovi se jistě rozzářila očka, když viděl luxusní domečkovou postel, která dominuje celému prostoru. Do horní části, na lůžko 90 x 200 cm, se dostane po schůdkách s úložným prostorem. Dole si může lebedit na luxusních 120 x 200 cm. Když bude třeba, může tu přespat maminka, tatínek nebo návštěva.

Hned vedle postele je velký otevřený regál se stříškou a stůl. Ten je doplněn dřevěnou deskou s poličkami umístěnou na stěně. U stolu bude mlaďoch sedět na dřevěné rostoucí židli. Každopádně zrovna tenhle klučina u stolu zatím moc neposedí. Rodiče ho většinou najdou na lezecké stěně nebo žebřinách :-D.

Velká skříň na oblečení i hračky označená piktogramy

Nabídka našeho eshopu

Piktogramy na boxy – hračky pro kluky

Zobrazit podrobnosti

Hned vedle žebřin designérka ze studia Ynterier.sk vytvořila krásnou velkou skříň, kde je schované jak oblečení tak i hračky a sezónní věci. Dřevěné boxy s hračkami jsou označené piktogramy z naší nabídky. Klučina tak bude přesně vědět kde co má a kam co má uklidit, když si přestane hrát.

Celý pokojík ještě zdobí černé trojúhelníky. Tyhle konkrétní mají 5 x 5 cm.

Použité produkty:

Návrh: Ynterier.sk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..