Žlutý dětský pokoj pro holčičku s kytičkami a medvídkem Pú

Tenhle opravdu luxusní žlutý podkrovní dětský pokoj bude obývat téměř dvouletá holčička. Přáním rodičů bylo zachovat tapetu s medvídkem Pú od té se odvíjí celková barevnost. Oříškem pro designérku Lucii Košatovou byly především šikminy a trámy. Myslím, že si s tím ale poradila skvěle.

Téměř čtvercový půdorys, šikminy a trámy

Dětský pokoj podkroví, žlutá

Tenhle pokojík o rozměrech 4,13 x 4,35 m se nachází ve zrekonstruovaných půdních prostorách rodinného domu. Rodiče si přály pro holčičku žlutý dětský pokoj a ponechat tapetu medvídka Pú. Když se řekne půdní prostor, většině z nás začnou vstávat vlasy hrůzou z představy jak zařizujeme pokoj plný šikmin a trámů. Tady se úkolu velmi dobře zhostila Lucka Košatová.

Tmavé trámy, světlá podlaha a nábytek, výrazná tapeta a žluté doplňky

Světlá podlaha a nábytek krásně koresponduje s tmavými trámy a krásnou velkou tapetou, se kterou Lucka ladila ostatní doplňky. Nábytek je, až na postýlku, všechen Ikea (řada Smalad, Eket a Trofast) postýlka pochází od od monti-nabytek.cz. Lucka ho rozmístila opravdu účelně.

V místě, kde je tapeta do budoucna přibude zázemí pro sourozence.

Tapeta, žluté samolepky kytiček a tabule

Celému prostoru vévodí tapeta s medvídkem Pú, která musela zůstat :-). Lucka ji doplnila nežnými medovými kytičkami u stolu a postele. Nechybí ani tabule na kreslení. Tu bych osobně asi dala ještě trošku níž. Vznikl tak krásný podkrovní žlutý pokoj pro holčičku.

Díky teplému tmavému dřevu trámů, barevné tapetě a žlutým doplňkům působí pokojík opravdu svěže a útulně.

Lucie Košatová – Interiér od Luci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..