Dětský pokoj lesní zvířátka

Dětský pokoj s lesními zvířátky pro dvouleťáka

Prostorný pokojík v pronajatém bytě v činžovním domě s tak trošku zakamuflovaným nábytkem Ikea. Jeho majitelem je dvouletý chlapec. Tam vás dneska zvu.

Prostorný pokoj s vyššími stropy

Pohled od postýlky

Nabídka našeho eshopu

Samolepka na zeď vykukující medvídek

Zobrazit podrobnosti

Rodiče dali svému synkovi možnost využívat prostorný pokoj téměř 3,5 x 5,5m s třímetrovými stropy a krásnou podlahou v dekoru egger dub, který je použit i na nábytku. Spolu s Ditou Burianovou z www.interieronline.cz. Zde vykouzlili opravdu krásný funkční pokojík.

Pronajatý byt = univerzální nábytek

Vzhledem k tomu, že se jedná o pronajatý byt, chtěli rodiče od nábytku hlavně univerzálnost aby jej mohli využít případně i v jiném bydlením. Ano, i toto je nábytek z Ikey doplněný o desky v dekoru dřeva. Bílá barva je ideální pro kombinace s barevnými doplňky a dalším nábytkem, který přibude. Například stůl.

Ikea SMÅSTAD a Kura

Upravená postel kura a samolepící dětský metr strom s veverkou

Nabídka našeho eshopu

Samolepící dětský metr strom s veverkou

Zobrazit podrobnosti

Většina nábytku v pokoji je z Ikea. Jedná se o systém SMÅSTAD, který skýtá nesčetně možností kombinací různých skříněk. dvířek a uchytek. Pro dvouleté dítě zde Dita zvolila kombinaci truhel a skříně. Do které se vejde spousta hraček a oblečení. Vše je obloženo deskami v dekoru dub edger. Pod okny sestava volně přechází v stolní desku.Vznikl tak krásný jednolitý prostor pro tvoření a hraní u stolu. Klučina bude spát na posteli Kura, kterou tatínek pomocí střechy upravil do tvaru domečku.

Velké samolepky s lesním motivem – méně je někdy více

Pohled od okna

Nabídka našeho eshopu

Samolepka vykukující jelen

Zobrazit podrobnosti

Na první pohled upoutají velké samolepky, které pocházejí z naší dílny. Rodiče po domluvě s designérou zvolii neutrální kombinaci černé a přírodních odstínů hnědé. Na fotkách je velmi dobře vidět co s prostorem udělají velké samolepky, které na první pohled upoutají pozornost, dodají pokojíku hravost, narozdíl od barevného chaosu z po zdi poházených drobných nálepek.

Použité samolepky

Nabídka našeho eshopu

Samolepky stromečky

Zobrazit podrobnosti

Někomu se to může zdát na dětský pokoj málo barevné, ale představte si co se stane až klučina z boxů vytáhne barevné hračky :-). Navíc nikde není řečeno, že třeba nepřibudou místo béžovo, šedo černých polštářků barevné. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..