Novinky z pohádkové říše aneb pohádka O drakovi a statečném rytíři

Bylo nebylo jedno království, kde žila princezna…. Ne ne takto naše pohádka začínat nebude.

drak2Jednoho krásného dne se v království Pieris objevil strašlivý drak, který chtěl princeznu. Král nechal rozhlásit po celém Království, že dá odměnu tomu, kdo princeznu zachrání.

V celém království žilo spousta udatných rytířů a mladých mužů, kteří se chtěli utkat s drakem. Když ale zjistili co je čeká, pokud se jim draka přemoci nepodaří, raději odjeli. Jen jeden se toho nezalekl a nechal si ukázat kde drak žije.  Rytíř Míša

princezna
Rytíř Míša přijel na místo ve chvíli, kdy za ním poprvé přišla princezna Nela. Byla celá smutná, protože se draka bála. „Draku, nech princeznu na pokoji!“ Zavolá na draka Míša.

„Já jí ale nechci ublížit. Chci aby byla moje kamarádka, kterou budu chránit. A s ní celé království. A tebe, rytíři Míšo, že si byl tak statečný a přišel si až sem k té tajůplné zadní části hradu, jmenuji mým pomocníkem pro chvíle, kdy se mě lidé budou bát. Ukážeš jim, že nejsem zlý, ale chci jim pomoci.“

sada-statecnyrytirToto je jen krátký příběh, který můžete svým dětem převyprávět až budete lepit novou sadu samolepek na zeď Statečný rytíř. Sada obsahuje hrad, rytíře Míšu, draka, a princeznu. Zakoupit ji můžete v našem obchodě. Všechny součásti setu lze koupit i samostatně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..