Samolepky na boxy

Set rozlišovacích samolepek na boxy

Taky mají Vaše děti věčně nepořádek v hračkách a pořád slyšíte mamíííí, kde mám támto a támhleto? Udějelte jim v tom konečně jasno

Nejedna maminka mě žádala o set samolepek na boxy s hračkami aby děti věděli co kde mají. Nedávno mi dorazily tyhle fotky.

Takovéhle označení boxů zajisté uvítají nejen Vaše děti, ale i návštěvy, které pak budou moci lehce pomoci uklidit rozházené hračky. S maminkou, která mi tyhle fotky poslala jsme se domluvily více méně na využití mých stávajících motivů. Pár jsem jich ale na základě obrázku dělala přímo pro jejího synka.

Chcete je také?

Nejprve mrkněte do eshopu a na obrázek níže. Najdete zde motivy, které mám již nakreslené a připravené na výrobu. Vím, že jich tam ještě spousta chybí, proto není podmínkou vybírat pouze tam. Stačí zaslat obrázek jak má motiv vypadat. Takovéto samolepky budou ale dražší, protože je nutné obrázek převést do podoby použitelné na výrobu. Pokud motiv dále využijeme, této vyšší ceně se vyhnete :-). V tuto chvíli neumíme udělat plnobarevné tištěné samolepky. Každý celý motiv, ale může být v jiné barvě.

Aktuálně zpracované motivy. Auta a zvířata lze vybrat samozřejmě i jiná z naší nabídky.

Na jaký povrch jsou samolepky vhodné?

Samolepky budou dobře držet zejména na plastových, lakem ošetřených dřevěných či laminových boxech. Pokud je budete lepit na textilní boxy je nutné počítat s tím, že jejich trvanlivost nebude taková. Zejména u složitějších motivů.

Jak objednat

Dát nám zprávu, kde bude uvedeno jaké všechny samolepky byste chtěli, v jakém množství, barvě a velikosti. Na základě těchto informací Vám zašlu návrh a cenovou kalkulaci.

Cena

Cena velmi individuální a závislá na velikosti, množství, složitosti a počtu barev samolepek. Pro představu. Tento set samolepek tak jak jej vidíte výše je za 350Kč. Velikost samolepek je cca 8cm.

2 thoughts on “Set rozlišovacích samolepek na boxy”

  1. Dobrý den, měla bych prosím zájem o samolepky na plastové boxy z IKEA. Prosím o blizsi informace, jedna se o samolepky do dětského pokojicku, byli bychom rádi, aby obsahovaly znak Lega 3x, auta 3x, vlackodraha, kostky, zvířátka. Dekuji za nabídku Kristyna Dvorská

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..